Fırınclık Anlayışımız

Kurulduğumuz günden beri, en önemli gıdamız olan ekmek ve simit ile başladığımız bu yolda ilerleyen zamana ayak uydurarak hem fırın hem de pasta ürünlerini en iyi kalite de üreterek uygun fiyata vermeyi hedefledik. Bu hedefimizi 1936 yılından beri başararak devam ediyoruz.

Fırınıcılık için hem güleryüzlü olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak hemde damak tadına uygun ekmek,pasta,kurabiye üreterek kalbine giden yolu kazanmak gerekmektedir. Babadan oğula gelen kalite anlayışını bozmdan ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Her zaman sağlığınızı ön planda tutarak hedefimiz kar yapmak değil değerli ve kalıcı müşteri kazanmak olduğundan dolayı hammadade her zaman en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Düşüncelerimiz

Petek Fırınım olarak fırıncılık sektöründe en iyi olma aşamasında 1939 yılından beri emin adımlarla ilerliyoruz.

Klasik lezzetlerinin yanı sıra, her geçen gün artan ürün çeşidi ile müşteri istek ve beklentilerini karşılamak ve insan sağlığını her işinin önünde tutmak. Müşterilerimizin yaşamlarındaki birçok özel ana eşlik ederek, isteklerine karşılık vermek. Sektörde sağlık,kalite ve uygun fiyat politikamız ile emin adımlarla ilerliyoruz.